Розділ Назва теми Відповіли Последний
Про сайт / форум Звідки ви взнали? 0 unreal


Ukr-SOFT.in.ua - каталог програм на українській мові. На цьому сайті ви зможите знайти для себе безліч потрібних програм, які допоможуть вам захистити, прискорити та оновити Ваш персональний компютер. Програми перевіряються на оновлення. .
«    Май 2012    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Опубликовал: admin Комментариев: 0 Просмотров: 120
Казино онлайн. Что это такое? Мы часто задумывалась над этим вопросом, но всегда не было рядом того кто бы нам рассказал о нем. Азарт, стремление быстрых денег всегда было и есть в крови каждого человека.
Опубликовал: admin Комментариев: 0 Просмотров: 105
покер
Опубликовал: admin Комментариев: 0 Просмотров: 118
игровые автоматы
Опубликовал: A7EX Комментариев: 1 Просмотров: 194
Adobe Fireworks CS6 (2012 /PC)


Adobe Fireworks Cs6 - програмне забезпечення, яке дозволить створити макети веб-сайтів і мобільних застосувань ще швидше. Робота в програмі не вимагає знань мови програмірованія і написання коди. Поширюйте векторні і растрові зображення, розмітку, 3d-графіку і інтерактивний контент на планшетних пристроях і смартфонах.
Опубликовал: levin Комментариев: 0 Просмотров: 140
Win 7 codecs 3.6.2 86x64 Components

Вийшов фінальний набір кодеків Win7codecs від розробників Vista Codec Package, призначений для установки в новій операційній системі Windows 7. Пакет являє собою автоматизований засіб, призначений для установки основних кодеків і декодеров.Oн не містить ніяких додаткових програвачів і не міняє системні асоціації файлів за умовчанням. Крім того, при установці він автоматично видалить вже встановлені кодеки і замінить їх власними з комплекту для забезпечення кращої сумісності.
Опубликовал: A7EX Комментариев: 0 Просмотров: 590
Періодична таблиця Менделєєва  2.2


Довідник, який містить цікаву інформацію про всі відомі хімічні елементи. У програмі поміщена інформація, яка стане корисною всім, як школярам так і ученим-фізикам і хімікам.
Опубликовал: A7EX Комментариев: 0 Просмотров: 207
ВідеоМАйСТЕР 2.41 [RePack/2012/PC]


ВідеоМАЙСТЕР - це наділений потужністю і швидкістю універсальний відеоконвертер, який включає всі функції, необхідні для роботи з відео. ВІДЕОМАЙСТЕР дозволяє сконвертувати як окремо взяті ролики так і цілі dvd-диски в будь-який за бажанням формат, а також відеоролики з високою дозвільною здатністю і онлайн-відео. Досить скачати відео конвертер, щоб більше не витрачати час на підбір необхідних налаштувань!
Опубликовал: levin Комментариев: 0 Просмотров: 191
Windows 7 Manager 4.0.6 Офіційна версія

Недавно була оновлена досить потужна утиліта, яка містить набір інструментів службовців для швидкого налаштування операційної системи, її повної оптимізації. Після установки, запуску та реєстрації, ви зможете виконувати велике кількість різних можливостей, серед яких звичайно ж варто виділити підтримку чистки жорстких дисків від різного роду сміття, чищення системного реєстру від застарілих записів, битих ключів та інших даних, це суттєво повинно поліпшити роботу системи і зробити її більш стабільною, завантажити Windows 7 Manager за прямим посиланням - швидко і безкоштовно пропонується в повній новини.
Опубликовал: admin Комментариев: 16 Просмотров: 468
Adobe Reader 10.1.3

Adobe (Acrobat) Reader - дуже потужна програма для читання і друку документів у форматі Pdf (Adobe Portable Document Format). Остання версія працює також як додатковий модуль (плагін) до браузера. Дозволяє працювати з документом за допомогою форм.
Опубликовал: levin Комментариев: 1 Просмотров: 342
WebcamMax 7.6.3.8 Official Version


WebCamMax - просунута утиліта для роботи з веб-камерою. Програму можна використовувати за умовчанням в таких додатках, як ICQ, AIM, MSN, Camfrog, Skype, Paltalk, Yahoo, ANYwebcam, Stickam.