Розділ Назва теми Відповіли Последний
Про сайт / форум Звідки ви взнали? 0 unreal


Ukr-SOFT.in.ua - каталог програм на українській мові. На цьому сайті ви зможите знайти для себе безліч потрібних програм, які допоможуть вам захистити, прискорити та оновити Ваш персональний компютер. Програми перевіряються на оновлення. .
«    Ноябрь 2012    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
Опубликовал: admin Комментариев: 8 Просмотров: 604
GreenBrowser 6.2.0427

Вийшла чергова версія браузера GreenBrowser. Даний браузер може похвалитися наявністю у своєму арсеналі великої кількості корисних можливостей, які роблять серфінг в Інтернеті приємним і безпечним.
Опубликовал: admin Комментариев: 1 Просмотров: 611
Google Chrome 20.0.1096.1 Dev

Google Chrome - бесплатный веб-браузер разработанный поисковой системой Google. Он использует компоненты другого программного обеспечения с открытым кодом (включая WebKit и Mozilla) и предоставляет большую стабильность, скорость и безопасность, чем другие существующие на сегодня браузеры. При этом Google Chrome имеет простой и эффективный интерфейс пользователя.
Опубликовал: admin Комментариев: 2 Просмотров: 837
Internet Explorer 9

Windows Internet Explorer - стандартний безкоштовний браузер операційної системи Windows від компанії Microsoft.
Опубликовал: levin Комментариев: 0 Просмотров: 249
Браузер Lunascape 6.7.0 Стандартна і повна версія

Японський інтернет-браузер Lunascape підтримує відразу три найбільш популярних движка для обробки і виведення веб-сторінок - Gecko (використовується в Firefox), Trident (використовується в Internet Explorer) і WebKit (застосовується браузерами Safari, Opera і Chrome). Автори браузера позиціонують його як альтернативу установці декількох програм для веб-серфінгу на один комп'ютер.
Lunascape є цілком зручний і сучасний інструмент веб-серфінгу. Програма оснащена не тільки функціями перегляду веб-сторінок, але і такими інструментами, як підтримка RSS-потоків, читання подкастів, зберігання вмісту веб-форм, підтримка мишачих жестів. Додатковою особливістю Lunascape можна назвати наявність доступу до глибоких настройок кожного движка.
Опубликовал: admin Комментариев: 0 Просмотров: 594
Safari 5.1.5

Safari - безкоштовний браузер спеціано розроблений компанією Apple для операційної системи Mac OS X. C в 2007 році, зараз також є версії цього браузера для користувачів Windows.
Опубликовал: admin Комментариев: 0 Просмотров: 369
Avant Browser 2012 Build 169

Avant Browse - повністю безкоштовний браузер, зроблений на основі відомого Internet Explorer! Висока швидкість роботи, приємний інтерфейс та безліч додатків перетворять перегляд веб-сторінок в одне задоволення.
Опубликовал: admin Комментариев: 0 Просмотров: 964
Firefox 11.0

Firefox - один з найпопулярніших безкоштовних інтернет-браузерів, який найшов своїх прихильників у всьому світі. Підтримка різниг плагнів, розширень, доповнень і візуальних тем зробили браузер Firefox більш зручним для роботи в інтернеті.
Опубликовал: admin Комментариев: 0 Просмотров: 1532
Google Chrome 18.0.1025.162 + Portable версія

Google Chrome - браузер, що поєднує в собі дуже легкий дизайн зі складними технологіями. Він дозволяє зробити роботу в Інтернеті швидше, простіше і безпечніше. У цьому браузері можна виконувати пошук з адресного рядка: просто надрукуйте запит - і отримаєте пропозиції як для пошуку, так і для веб-сторінок.
Опубликовал: admin Комментариев: 0 Просмотров: 4166
Opera 11.62 - Опера 11.62


Вишла нова версія опери 11,62 з підтримкою української мови! На сьогодніший день опера один з найкращих браузерів, в арсеніла якої безліч додатків, які допоможуть вам швидко найти потрібну інформацію, скачати будь-який файл, швидко підключитися до ftp-серверу, та багато іншого!
Опубликовал: useramv Комментариев: 0 Просмотров: 411
Waterfox 11.0 [64-bit варіант Firefox] EN-RU-UA

Waterfox — безкоштовний високопродуктивний браузер, заснований на першоджерельному коді популярного браузера Mozilla Firefox, і призначений спеціально для 64-розрядних операційних систем сімейства Windows.