Розділ Назва теми Відповіли Последний
Про сайт / форум Звідки ви взнали? 0 unreal


Ukr-SOFT.in.ua - каталог програм на українській мові. На цьому сайті ви зможите знайти для себе безліч потрібних програм, які допоможуть вам захистити, прискорити та оновити Ваш персональний компютер. Програми перевіряються на оновлення. .
«    Ноябрь 2012    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
Опубликовал: admin Комментариев: 8 Просмотров: 335
FileZilla 3.5.3

FileZilla - один з кращих, безкоштовний FTP-менеджер, призначений для завантаження і скачування файлів з різноманітних FTP-серверів. Програма володіє приємним і зручним інтерфейсом, має велику кількість налаштувань, опцій і можливостей серед яких робота через proxy, докачування файлів, підтримка захищеного з'єднання, кешування каталогів, обмеження швидкості та багато іншого.
Опубликовал: admin Комментариев: 9 Просмотров: 533
Screamer Radio 0.4.4

Screamer Radio - безкоштовна і одна з кращих програм для прослуховування інтернет-радіостанцій зі всього світу з можливістю запису в MP3 формат без втрати якості.
Опубликовал: admin Комментариев: 8 Просмотров: 2517
uTorrent 3.1.3 build 27167


Torrent - швидкий, зручний, безкоштовний і компактний торрент-клієнтів. На сьогодніший день ця программа є найоптимальнішим варіантом для закачування файлів використовуючи торент-трекери.
Програма обєднує в собі оптимадбну функціональність при невеликому розмірі.
Опубликовал: levin Комментариев: 0 Просмотров: 1353
VKMusic 4.38

Найзручніший спосіб викачувати музику Bконтакте.[/b
]
VKMusic - безкоштовна програма для пошуку і подальшого завантаження на комп'ютер аудіо та відео файлів залитих користувачами таких популярних ресурсів, як: соціальна мережа В Контакте, RuTube, YouTube, Vimeo і Mail.ru.Также підтримується закачування відео з сайтів video.google . com, smotri.com, 1tv.ru, a1tv.ru, video.bigmir.net, games-tv.ru, corbina.tv, video.eurosport.ru, intv.ru і tnt-tv.ru.
Опубликовал: levin Комментариев: 0 Просмотров: 232
Nuclear Coffee VideoGet 6.0.2.63 86x64

Nuclear Coffee VideoGet-утиліта для скачування відео з сайтів по обміну відеофайлами, такими як YouTube, Google Video і т.д. - Всього розробники заявляють щодо підтримки 190 сервісів для обміну відеофайлами. VideoGet дозволяє зберігати завантажене відео у вихідному форматі або перетворювати в AVI, MPG, WMV, MP4, 3GP.
Опубликовал: admin Комментариев: 0 Просмотров: 3626
VKMusic 4.36

VKMusic - безкоштовна програма що дозволяє зкачувати на комп'ютер аудіо та відео файлів з сайтів ВКонтакте, RuTube, YouTube, Vimeo і багатьох інших популярних відео та аудіо хостингів просто і легко.
Опубликовал: admin Комментариев: 0 Просмотров: 523
Download Master 5.12.6.1305

Download Master - безкоштовний, один з кращих менеджерів завантаження від української компанії WestByte. Зручний інтерфейс, висока ефективність роботи виділяють Download Master серед інших похожих програм.
Опубликовал: admin Комментариев: 0 Просмотров: 2897
Free Download Manager 3.8.1173

Free Download Manager (FDM) - легкий, потужний, безкоштовний менеджер і прискорювач завантажень. Його корисні функції - менеджер сайтів, прискорювач, переглядач сайтів та планувальник завдань. Завдяки автоматичному поновлювлені перерваного завантаження, скачування стане простим і легким.
Опубликовал: Taron88 Комментариев: 0 Просмотров: 646
Download Master 5.12.5.1301

Основними рисами, що виділяють Download Master серед інших програм, є висока ефективність роботи і зручний інтерфейс.Download Master дозволяє значно підвищити швидкість закачування файлів через Інтернет з використанням HTTP, HTTPS і FTP протоколів. Для цього використовується розбиття файлу на потоки,які закачуються одночасно. Програма також підтримує докачку файлу з поточної позиції після обриву зв'язку.
Опубликовал: levin Комментариев: 0 Просмотров: 394
All Video Downloader 4.0 Premium

All Video Downloader - повністю безкоштовний програмний продукт, який використовується для того, щоб швидко отримувати прямі посилання на завантаження відеофайлів з будь-яких сайтів-хостингів і онлайн кінотеатрів, в яких є відео контент.
Цю програму дуже часто використовують для того, щоб скачувати відео з таких популярних сайтів, як Smotri.Com, VKontakte, Google Video, InTv, Mail.Ru, RuTube і навіть такого гіганта як YouTube.