Розділ Назва теми Відповіли Последний
Про сайт / форум Звідки ви взнали? 0 unreal


Ukr-SOFT.in.ua - каталог програм на українській мові. На цьому сайті ви зможите знайти для себе безліч потрібних програм, які допоможуть вам захистити, прискорити та оновити Ваш персональний компютер. Програми перевіряються на оновлення. .
«    Ноябрь 2012    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
Опубликовал: A7EX Комментариев: 1 Просмотров: 194
Adobe Fireworks CS6 (2012 /PC)


Adobe Fireworks Cs6 - програмне забезпечення, яке дозволить створити макети веб-сайтів і мобільних застосувань ще швидше. Робота в програмі не вимагає знань мови програмірованія і написання коди. Поширюйте векторні і растрові зображення, розмітку, 3d-графіку і інтерактивний контент на планшетних пристроях і смартфонах.
Опубликовал: admin Комментариев: 0 Просмотров: 1410
Sweet Home 3D 3.4

Sweet Home 3D — безкоштовна, зручна програма для створення дизайнів інтерєра, з можливістю перегляду в 3D
Опубликовал: levin Комментариев: 0 Просмотров: 720
Teorex Inpaint 4.3 + Ліцензія

Програма надзвичайно проста у використанні, і є кращою серед подібних.

Мініатюрна програма Inpaint дозволяє творити чудеса, розумно видаляючи небажані елементи на цифровій фотографії, такі як непотрібні об'єкти, текст, що випадково потрапили елементи, а також пил, подряпини і бруд.
Опубликовал: A7EX Комментариев: 0 Просмотров: 764
Xara 3D Maker 7.0.0.415 PC


Тривимірні моделі, створені власноручно - це реальність, а втілить її Xara 3d Maker, за допомогою якої Ви зможете створити безконечну безліч тривимірної графіки (написів, шрифтів і ін.) простими засобами управління. Ви зможете набудовувати глибину кольору, освітлення, напрям, структуру, тінь, розмір шрифту і його типа. Програма може створювати кнопки, графічні банери для Ваших веб-сторінок.
Опубликовал: levin Комментариев: 0 Просмотров: 396
STOIK Smart Resizer 3.0.0.3940 + Ліцензія

STOIK Smart Resizer - легка у використанні програма для збільшення зображень за допомогою декількох алгоритмів аж до збільшення в 1000% без втрати візуальної чіткості. Для збільшення розміру зображень, STOIK Smart Resizer пропонує 10 алгоритмів, включаючи інтелектуально-просунутий алгоритм для фотографій природи. Перш за все, програма стане в нагоді працівникам друку, коли потрібно роздрукувати великий плакат або рекламний банер, адже чим більше розмір вихідного файлу, тим буде краще його якість при друці.
Опубликовал: levin Комментариев: 0 Просмотров: 414
Анімовані картинки 8 березня

Красиві анімовані картинки в день міжнародного свята 8 марта.В кількості 144 штук.
Міжнародний жіночий день - свято, що відзначається щорічно 8 березня в ряді країн як «жіночий день».
Опубликовал: re2mi2x2er Комментариев: 0 Просмотров: 1282
Професійні спецефекти (Екшени) Adobe Photoshop CS

Даний пакет включає в себе різні цікаві ефекти.Дана програма дозволить навіть новачкові в Photoshop CS створювати неперевершені фотографії і дивувати ними своїх друзів і близьких.
Багато різних і гарних спецефектів допоможуть прикрасити будь-яку фотографію. Цей без сумніву, цінний матеріал стане в нагоді не тільки новачкам а й досвідченим пользовтелям.
Опубликовал: A7EX Комментариев: 0 Просмотров: 1326
ArchiCAD 15 build 3006 [2012] PC


Archicad - вибір мільйонів інженерів, студентів викладачів і простих користувачів, що бажають навчитися проектувати. ARCHICAD 15 - програма, за допомогою якої можна спроектувати від, даруйте, туалету, до найбільшої багатоетажки. У ARCHICAD 15 можемо спостерігати деяку тенденцію підвищення продуктивності роботи архітекторів в єдиному циклі bim-проєктування
Опубликовал: re2mi2x2er Комментариев: 0 Просмотров: 566
Sothink SWF Easy 6.4 Build 633

Sothink SWF Easy - легка у використанні програма для створення GIF і Flash анімації. Користувачі зможуть використовувати дану програму для легкого створення Flash банерів, кнопок, вітальних листівок, альбомів і текстової анімації. Багаті вбудовані ресурси дозволяють вам з легкістю створювати всі вищеперелічені речі. Ця програма зможе створити Flash і GIF анімацію або текстову анімацію за декілька кліків миші.
Опубликовал: A7EX Комментариев: 0 Просмотров: 1332
Sweet Home 3D 2.6 Portable


Програма Sweet Home 3D 2.6 призначена для проектування інтер'єру. Sweet Home 3d допоможе вам віртуально розставити меблі по кімнатах вашого будинку, вибираючи найбільш вдале розташування елементів інтер'єру.