Розділ Назва теми Відповіли Последний
Про сайт / форум Звідки ви взнали? 0 unreal


Ukr-SOFT.in.ua - каталог програм на українській мові. На цьому сайті ви зможите знайти для себе безліч потрібних програм, які допоможуть вам захистити, прискорити та оновити Ваш персональний компютер. Програми перевіряються на оновлення. .
«    Ноябрь 2012    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
Опубликовал: levin Комментариев: 0 Просмотров: 284
priPrinter 4.5.2.1361 Professional Ultimate 86x64

Офіційні англійська і російська версії + Робочі ліки від BRD

priPrinter - це віртуальний принтер, який ви можете використовувати як звичайний принтер. У ході перегляду ви маєте можливість змінити документ, наприклад видалити непотрібні або порожні сторінки, змінити їх порядок, вирізати рекламу або прибрати порожні краю. Також є можливість додати водяні знаки або номери сторінок, розташувати декілька сторінок на одному аркуші паперу, зафарбувати конфіденційну інформацію або виділити важливі дані.
priPrinter економить папір і чорнило, друкуючи кілька сторінок на одному аркуші паперу або за допомогою видалення непотрібних даних або сторінок.
Опубликовал: levin Комментариев: 0 Просмотров: 389

Відеоуроки: Нові можливості Adobe Photoshop CS6 Розширена версія

Adobe Photoshop CS6 - програма для обробки растрової графіки. Підтримуєтьсябезліч графічних форматів. Adobe Photoshop дозволяє як створювати нові зображення, так і редагувати їх. Фотошоп застосовують для створенняфотореалістичних зображень, для роботи з кольоровими відсканованимизображеннями, для ретушування, кольоро корекції, колажування, трансформаціїграфіки, кольороподілу і т.д.

 


Опубликовал: admin Комментариев: 0 Просмотров: 361
 PicPick 3.1.4

PicPick - безкоштовний і досить-таки зручний загарбник екрана (скріншотів). Він має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс і просунуті настройками.
Опубликовал: admin Комментариев: 0 Просмотров: 1600
Gimp 2.6.12

Вийшла нова версія програми для комп'ютера GIMP - багатофункціонального і найвідомішого безкоштовного графічного пакета. Даний пакет володіє всіма основними функціями, необхідними сучасному графічному редактору.
Опубликовал: levin Комментариев: 0 Просмотров: 627
Adobe Photoshop CS6 Extensions 2012 Офіційна версія

Adobe Photoshop CS6 - програма для обробки растрової графіки. Підтримується безліч графічних форматів. Adobe Photoshop дозволяє як створювати нові зображення, так і редагувати їх. Фотошоп застосовують для створення фотореалістичних зображень, для роботи з кольоровими відсканованими зображеннями, для ретушування, кольоро корекції, колажування, трансформації графіки, кольороподілу і т.д.
Опубликовал: A7EX Комментариев: 0 Просмотров: 366
Ashampoo Snap 5 5.1.2 (2012/PC)


Ashampoo Snap 5 5.1.2 - програмний продукт, за допомогою якого Ви легко і просто зможете створити скріншоти. Програмка має свій власний вбудований графічний редактор для вживання найрізноманітніших ефектів(за бажанням). А наявність безліччі можливостей для зняття екранних знімків з додатковими інструментами для редагування і перетворення скріншотів робить утиліту неперевершеною в даній категорії.
Опубликовал: levin Комментариев: 0 Просмотров: 319
Topaz DeNoise 5.0.2 32x64 Новий плагін Photoshop

Topaz DeNoise - один з кращих плагінів для боротьби з цифровими шумами розроблений для Adobe Photoshop. Плагін використовує декілька алгоритмів обробки зображення залежно від формату вихідного матеріалу, має кілька рівневу систему коректування зображення - що безсумнівно дасть можливість професіоналам оцінити всю красу даного плагіна. Для недосвідчених користувачів спеціально є вкладка з уже готовими преднастройка в залежності від формату файлу
Опубликовал: levin Комментариев: 0 Просмотров: 414
Tipard Photo Slideshow Maker +Ліцензія 2.1.16

Tipard Photo Slideshow Maker - програма для створення відео слайдшоу з відео, аудіо та фото файлів, підтримка MP4, AVI, FLV, SWF, MP3, M4A, AAC та інших аудіо і відео форматів, накладення аудіо доріжки, накладення титрів і приміток, створення меню , редагування аудіо, відео і графічних файлів, попередній перегляд результату ...
Опубликовал: A7EX Комментариев: 0 Просмотров: 764
Xara 3D Maker 7.0.0.415 PC


Тривимірні моделі, створені власноручно - це реальність, а втілить її Xara 3d Maker, за допомогою якої Ви зможете створити безконечну безліч тривимірної графіки (написів, шрифтів і ін.) простими засобами управління. Ви зможете набудовувати глибину кольору, освітлення, напрям, структуру, тінь, розмір шрифту і його типа. Програма може створювати кнопки, графічні банери для Ваших веб-сторінок.
Опубликовал: A7EX Комментариев: 0 Просмотров: 838
Фото на документи 4.91


Фото на документи 4.91 широкоформатна програма для підготовки фотогорафій на документи, за своім призначенням дозволяє в автоматичному режимі готувати фотографій на різного роду документи. Вона може з фотографії цифрового формату зделать фото заданого формату на будь-який документ