Розділ Назва теми Відповіли Последний
Про сайт / форум Звідки ви взнали? 0 unreal


Ukr-SOFT.in.ua - каталог програм на українській мові. На цьому сайті ви зможите знайти для себе безліч потрібних програм, які допоможуть вам захистити, прискорити та оновити Ваш персональний компютер. Програми перевіряються на оновлення. .
«    Ноябрь 2012    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
Опубликовал: useramv Комментариев: 0 Просмотров: 112
Joomla 3.0 — система управління web-контентом

Joomla 3.0 — універсальна система управління web-контентом, яка підходить для створення великих і маленьких корпоративних сайтів, інтернет порталів, інтернет-магазинів, сайтів співтовариств і персональних сторінок.
Опубликовал: admin Комментариев: 0 Просмотров: 119
Казино онлайн. Что это такое? Мы часто задумывалась над этим вопросом, но всегда не было рядом того кто бы нам рассказал о нем. Азарт, стремление быстрых денег всегда было и есть в крови каждого человека.
Опубликовал: admin Комментариев: 0 Просмотров: 104
покер
Опубликовал: A7EX Комментариев: 1 Просмотров: 194
Adobe Fireworks CS6 (2012 /PC)


Adobe Fireworks Cs6 - програмне забезпечення, яке дозволить створити макети веб-сайтів і мобільних застосувань ще швидше. Робота в програмі не вимагає знань мови програмірованія і написання коди. Поширюйте векторні і растрові зображення, розмітку, 3d-графіку і інтерактивний контент на планшетних пристроях і смартфонах.
Опубликовал: A7EX Комментариев: 0 Просмотров: 589
Періодична таблиця Менделєєва  2.2


Довідник, який містить цікаву інформацію про всі відомі хімічні елементи. У програмі поміщена інформація, яка стане корисною всім, як школярам так і ученим-фізикам і хімікам.
Опубликовал: levin Комментариев: 0 Просмотров: 190
Windows 7 Manager 4.0.6 Офіційна версія

Недавно була оновлена досить потужна утиліта, яка містить набір інструментів службовців для швидкого налаштування операційної системи, її повної оптимізації. Після установки, запуску та реєстрації, ви зможете виконувати велике кількість різних можливостей, серед яких звичайно ж варто виділити підтримку чистки жорстких дисків від різного роду сміття, чищення системного реєстру від застарілих записів, битих ключів та інших даних, це суттєво повинно поліпшити роботу системи і зробити її більш стабільною, завантажити Windows 7 Manager за прямим посиланням - швидко і безкоштовно пропонується в повній новини.
Опубликовал: levin Комментариев: 1 Просмотров: 341
WebcamMax 7.6.3.8 Official Version


WebCamMax - просунута утиліта для роботи з веб-камерою. Програму можна використовувати за умовчанням в таких додатках, як ICQ, AIM, MSN, Camfrog, Skype, Paltalk, Yahoo, ANYwebcam, Stickam.
Опубликовал: A7EX Комментариев: 1 Просмотров: 812
Platinum Hide IP 3.1.5.6 [2012] PC


Platinum Hide IP - якісна програмка, що служить для приховування Вашої IP адреси, в автоматичному режимі настроїть робочий проксі-сервер і призначить його до використання на Вашому ПК.
Опубликовал: admin Комментариев: 8 Просмотров: 603
GreenBrowser 6.2.0427

Вийшла чергова версія браузера GreenBrowser. Даний браузер може похвалитися наявністю у своєму арсеналі великої кількості корисних можливостей, які роблять серфінг в Інтернеті приємним і безпечним.
Опубликовал: admin Комментариев: 8 Просмотров: 335
FileZilla 3.5.3

FileZilla - один з кращих, безкоштовний FTP-менеджер, призначений для завантаження і скачування файлів з різноманітних FTP-серверів. Програма володіє приємним і зручним інтерфейсом, має велику кількість налаштувань, опцій і можливостей серед яких робота через proxy, докачування файлів, підтримка захищеного з'єднання, кешування каталогів, обмеження швидкості та багато іншого.