Розділ Назва теми Відповіли Последний
Про сайт / форум Звідки ви взнали? 0 unreal


Ukr-SOFT.in.ua - каталог програм на українській мові. На цьому сайті ви зможите знайти для себе безліч потрібних програм, які допоможуть вам захистити, прискорити та оновити Ваш персональний компютер. Програми перевіряються на оновлення. .
«    Ноябрь 2012    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
Опубликовал: useramv Комментариев: 0 Просмотров: 66
Revo Uninstaller Pro 2.5.9 + Portable by speedzodiac

Revo Uninstaller — утиліта для видалення небажаних програм, встановлених на вашому комп'ютері. Revo Uninstaller має вдосконалений алгоритм сканування системи до і після інсталяції і дозволяє видаляти що залишилися після деінсталяції програми файли, папки і ключі реєстру.
Опубликовал: useramv Комментариев: 0 Просмотров: 155
7z SFX Builder v1.7

7z SFX Builder — пропонує додаткові можливості при роботі з найпопулярнішим стандарту стиснення. Формат 7Z є одним з найбільш ефективних способів упаковки файлів.
Опубликовал: levin Комментариев: 0 Просмотров: 139
Win 7 codecs 3.6.2 86x64 Components

Вийшов фінальний набір кодеків Win7codecs від розробників Vista Codec Package, призначений для установки в новій операційній системі Windows 7. Пакет являє собою автоматизований засіб, призначений для установки основних кодеків і декодеров.Oн не містить ніяких додаткових програвачів і не міняє системні асоціації файлів за умовчанням. Крім того, при установці він автоматично видалить вже встановлені кодеки і замінить їх власними з комплекту для забезпечення кращої сумісності.
Опубликовал: A7EX Комментариев: 0 Просмотров: 206
ВідеоМАйСТЕР 2.41 [RePack/2012/PC]


ВідеоМАЙСТЕР - це наділений потужністю і швидкістю універсальний відеоконвертер, який включає всі функції, необхідні для роботи з відео. ВІДЕОМАЙСТЕР дозволяє сконвертувати як окремо взяті ролики так і цілі dvd-диски в будь-який за бажанням формат, а також відеоролики з високою дозвільною здатністю і онлайн-відео. Досить скачати відео конвертер, щоб більше не витрачати час на підбір необхідних налаштувань!
Опубликовал: admin Комментариев: 8 Просмотров: 927
VLC Media Player 2.0.1

VLC Media Player - безкоштовний потоковий програвач, який дуже зручний для використання в мережах в якості сервера для трансляції аудіо / відео потоку. Для того, щоб відтворити файл мультимедіа в цьому програвачі, Вам не потрібно установлювати додаткових кодеків, вони вже «вмонтовані» в дану програму.
Опубликовал: levin Комментариев: 0 Просмотров: 586
vReveal Premium 3.2.0.13029 + License


vReveal - програма призначена для поліпшення якості непрофесійного відео, знятого на мобільних телефонах, цифрових камерах та інших кишенькових пристроях. vReveal використовує інструменти для стабілізації, підвищення яскравості і чіткості відео. Також програма підвищує деталізацію відео низького дозволу і усуває шуми.
Опубликовал: admin Комментариев: 0 Просмотров: 313
Virtual CloneDrive 5.4.5.0

Оновилася версія безкоштовної програми, призначеної для роботи з віртуальними дисками. Після того як Ви встановите Virtual CloneDrive, в системі создасться віртуальний CD / DVD-привід. Використовуючи нескладне меню даної програми, можна монтувати і демонтувати образи, створені за допомогою програм CloneDVD і CloneСD. При цьому образи можуть знаходитися як на жорстких, так і на мережних дисках.
Опубликовал: admin Комментариев: 0 Просмотров: 507
DAEMON Tools Lite 4.45.4

DAEMON Tools (Деймон, Демон або Даймон Тулс) Lite (полегшена) безкоштовна версія потужного інструменту для емуляції CD / DVD / BluRay дисків, програми для комп'ютера DAEMON Tools під номером 4.41.3.
Опубликовал: admin Комментариев: 0 Просмотров: 433
Avidemux 2.5.6

Оновилася версія програми під назвою Avidemux - безкоштовний додаток, що надає вам можливості для швидкого (і нескладного) редагування відео-файлів (видалення непотрібних частин, накладення всіляких фільтрів і подальшого кодування).
Опубликовал: admin Комментариев: 0 Просмотров: 501
mp3DirectCut 2.16

Вийшла оновлена версія програми, яка дозволяє вам робити різання MP3-файлів без їх стискання а, отже, без втрати якості. Дана програма має кілька корисних для меломана інструментів.