Розділ Назва теми Відповіли Последний
Про сайт / форум Звідки ви взнали? 0 unreal


Ukr-SOFT.in.ua - каталог програм на українській мові. На цьому сайті ви зможите знайти для себе безліч потрібних програм, які допоможуть вам захистити, прискорити та оновити Ваш персональний компютер. Програми перевіряються на оновлення. .
«    Ноябрь 2012    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
Опубликовал: useramv Комментариев: 0 Просмотров: 92
Uninstall Tool 3.2.1 Build 5277 Portable by punsh [ENG, RU, UA]

Uninstall Tool — невелика програма, яка є надійним і потужним аналогом стандартного аплету " Установка й видалення програм", але з набагато більш широким набіром можливостей. З її допомогою можна видалити програми, згадки про якіх вже немає в системі, стерти всю інформацію про будь яку програму з системного реєстру.
Опубликовал: admin Комментариев: 0 Просмотров: 305
 Process Explorer 15.13

Оновилася програма Process Monitor, яка об'єднує в собі можливості відомих утиліт Filemon і Regmon, які раніше випускалися компанією Sysinternals.
Опубликовал: admin Комментариев: 0 Просмотров: 331
Auslogics Disk Defrag 3.4.2.10

Вийшла чергова оновлена ​​версія відмінного безкоштовного дефрагментатора Auslogics Disk Defrag. Призначення даної безкоштовної програми - позбавити Вас від часто виникає проблеми жорстких дисків, а саме фрагментації. Ця програма дуже проста у використанні і працює досить швидко, оскільки їй не потрібно багато часу на аналіз.
Опубликовал: admin Комментариев: 0 Просмотров: 316
Revo Uninstaller 1.93

Revo Uninstaller - професійний деінсталятор, який дозволяє повністю видалити програми встановлені на вашому комп'ютері, навіть якщо у вас виникли проблеми при видаленні їх за допомогою стандартного деінсталятор Windows.
Опубликовал: admin Комментариев: 0 Просмотров: 615
Punto Switcher 3.2.7

Після чергового тривалого тестування вийшла нова збірка вельми корисною в побуті програми Punto Switcher - автоматичного перемикача розкладки.
Опубликовал: admin Комментариев: 0 Просмотров: 329
DriverMax 6.3

DriverMax - безкоштовна програма для резервного копіювання драйверів вашого компера.
Опубликовал: A7EX Комментариев: 0 Просмотров: 493
Ashampoo WinOptimizer 9 v9.4.3[2012/Key]


Більш ніж 13 років досвіду в розробці системного обслуговування і роботи над оптимізацією операційних систем Microsoft® вміщають сучасну технологію, ефективність, безпеку. Істотно прискорити, якісно оптимізувати можна за допомогою Ashampoo Winoptimizer. Якість в роботі, безліч удосконалень в порівнянні з попередніми версіями, а також простий користувацький інтерфейс приведуть до збільшення швидкості і тому до поліпшення ефективності.
Опубликовал: A7EX Комментариев: 0 Просмотров: 269
AusLogics BoostSpeed v5.2.1.0 Final + Repack & Portable [2012/Rus/PC]


Компанія Auslogics Software Pty Ltd четвертий рік на ринку вироництва ПЗ. Одною із гідних її розробок являється Auslogics Boostspeed покликаний оптимізувати використання пам'яті комп'ютера, прискорювати завантаження Windows, підвищувати швидкодію Microsoft Office, Opera, Firefox, The Bat, чистити реєстри і гвинти комп'ютера. Після закінчення дефрагментації файлової системи реєстру, комп'ютер прискоритися оскільки зменшитися фрагментація файлів реєстру, їх розмір.
Опубликовал: admin Комментариев: 0 Просмотров: 389
FreeCommander 2009.02b

Представляємо безкоштовну альтернативу стандартному провіднику Windows - FreeCommander. Ця безкоштовна програма допоможе Вам у повсякденній роботі в Windows.
Опубликовал: A7EX Комментариев: 0 Просмотров: 428
Набір програм і компонентів для ігор (1.4/2012/PC)


Ця підбірочка включає програми і різні системні компоненти(типу DIRECTX, X-live, Nvidia PHYSX і тому подібне) які по-одному шукати дуже озадачує і не на кожному сайті є. Без програм збірки більшість ігор просто не запустяться або працюватимуть не коректно. Установка необхідних компонентів з даного набору дозволить виправити помилки запуску або інші проблеми в роботі ігор.