Розділ Назва теми Відповіли Последний
Про сайт / форум Звідки ви взнали? 0 unreal


Ukr-SOFT.in.ua - каталог програм на українській мові. На цьому сайті ви зможите знайти для себе безліч потрібних програм, які допоможуть вам захистити, прискорити та оновити Ваш персональний компютер. Програми перевіряються на оновлення. .
«    Ноябрь 2012    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
Опубликовал: levin Комментариев: 0 Просмотров: 190
Windows 7 Manager 4.0.6 Офіційна версія

Недавно була оновлена досить потужна утиліта, яка містить набір інструментів службовців для швидкого налаштування операційної системи, її повної оптимізації. Після установки, запуску та реєстрації, ви зможете виконувати велике кількість різних можливостей, серед яких звичайно ж варто виділити підтримку чистки жорстких дисків від різного роду сміття, чищення системного реєстру від застарілих записів, битих ключів та інших даних, це суттєво повинно поліпшити роботу системи і зробити її більш стабільною, завантажити Windows 7 Manager за прямим посиланням - швидко і безкоштовно пропонується в повній новини.
Опубликовал: admin Комментариев: 8 Просмотров: 335
FileZilla 3.5.3

FileZilla - один з кращих, безкоштовний FTP-менеджер, призначений для завантаження і скачування файлів з різноманітних FTP-серверів. Програма володіє приємним і зручним інтерфейсом, має велику кількість налаштувань, опцій і можливостей серед яких робота через proxy, докачування файлів, підтримка захищеного з'єднання, кешування каталогів, обмеження швидкості та багато іншого.
Опубликовал: levin Комментариев: 0 Просмотров: 190
USB Safely Remove 5.0.1.1164 Final Portable RePack 201286x64

USB Safely Remove - це менеджер USB пристроїв, він заощаджує час і розширює можливості користувача при активній роботі з флешками, переносними вінчестерами, кард-рідерами та іншими гаджетамі.Программа дає зручне безпечне вилучення, позбавлене від недоліків вбудованого в Windows, показує які програми заважають витягти пристрій, прибирає диски порожніх слотів кард-рідерів, вміє повертати назад відключені пристрої і містить масу інших функцій для комфортної і приємної роботи з hot-plug пристроями (USB, SATA, FireWire).
Опубликовал: admin Комментариев: 0 Просмотров: 532
TeamViewer 7.0.12979

TeamViewer - безкоштовна програма, яка дозволяє получити віддалений доступ до компютера з будь-якої точки інету.
Опубликовал: levin Комментариев: 0 Просмотров: 411
Uniblue PowerSuite 2012 3.0.7.3 Оfficial version

Registry Booster - програма для оптимізації і очищення системного реєстру Windows. За допомогою технології автоматичного виявлення помилок дана утиліта розпізнає фрагментовані, пошкоджені і невірні ключі реєстру і виправляє виявлені помилки, тим самим дозволяючи поліпшити продуктивність і загальну стабільність системи. Uniblue Registry Booster 2011 - продукт сертифікований корпорацією Microsoft.Утіліта виробляє виправлення або видалення невживаних, пошкоджених і невірних записів реєстру, для оптимізації продуктивності ПК.
Опубликовал: levin Комментариев: 0 Просмотров: 243
Undelete My Files Pro 2.10.5 License

Undelete My Files Pro-утиліта дає можливість повернути випадково видалені файли фактично на будь-якому носії даних - жорсткому диску, флешці і т.д. Є кілька режимів роботи і система фільтрів, що дає можливість забезпечити найкращий результат. Крім цього, UndeleteMyFiles може працювати і в режимі "навпаки" - як програма для безповоротного видалення даних.
Опубликовал: levin Комментариев: 0 Просмотров: 267
TweakNow RegCleaner 2012 Professional

Найшвидша і найнадійніша програма очищення реєстру на сьогоднішній день

TweakNow RegCleaner допомагає очистити реєстр від непотрібних записів. Всі додатки, з якими ви працюєте, при деінсталяції повинні прибирати всі зроблені ними записи в системному реєстрі. Однак дуже багато програм цього не роблять. Через це реєстр переповнюється непотрібними записами і розростається в розмірах, що, в свою чергу, призводить до уповільнення роботи системи. TweakNow RegCleaner швидко сканує реєстр, знаходить невикористовувані значення і видаляє їх. При цьому програма створює файл відкоту, який допоможе відновити вихідні значення у випадку, якщо робота програми вас не влаштує.
Опубликовал: levin Комментариев: 0 Просмотров: 618
TuneUp Utilities 2012 Build 12.0.3012 License

Офіційні російські і англійські зареєстровані та портативні версії в одному установнику!
TuneUp Utilities - нова версія багатофункціонального набору всіляких інструментів для налаштування і оптимізації системи. За допомогою TuneUp Utilities 2012 ви зможете очищати жорсткі диски від сміття, видаляти невірні записи з системного реєстру і дефрагментувати його, оптимізувати оперативну пам'ять, управляти автозавантаженням, назавжди видаляти файли з диска за допомогою спеціальної утиліти "TuneUp Shredder" (подальше відновлення стає неможливо навіть при допомогою спеціальних програм), відновлювати видалені файли, змінювати зовнішній вигляд Windows, і багато іншого.
Опубликовал: Taron88 Комментариев: 0 Просмотров: 193
TeamViewer 7.0.12979

TeamViewer - програма, що дозволяє отримати віддалений доступ до комп'ютера з будь-якої точки Інтернету. Як правило це необхідно для інтерактивної підтримки у налагодженні та обслуговуванні комп'ютера. Крім цього TeamViewerдозволяє обмінюватися файлами, спілкуватися в чаті і влаштовувати презентації.